Splat Professional likvum-gel gélová zubná pasta 100 ml

Splat Professional likvum-gel gélová zubná pasta 100 ml

Výrobca:
Organic Pharmaceuticals Ltd.
Popis lieku: 

Charakteristika: Gélová zubná pasta s vyváženým systémom čistenia - Sp.White system® je navrhnutá pre bezpečné bielenie zubnej skloviny a čistenie celej ústnej dutiny. Prírodné enzýmy z papáje a zložky s vysokou molekulovou hmotnosťou Polydon® efektívne štiepia zubný povlak, bránia jeho tvorbe a prispievajú k zachovaniu zdravých bielych zubov. Vzhľadom k vysokému obsahu enzýmov a účinnému leštiacemu systému má blahodárne účinky. Poskytuje vysokú ochranu pred tvorbou zubného kameňa. Vysoko účinná antiseptická zložka Biosol má protizápalové účinky na ďasná a potláča rast patogénnych baktérií. Prírodný enzým Papaín zabraňuje tvorbe zubného povlaku, ktorý je hlavnou príčinou zubného kazu. Bioaktívny vápnik získaný z vaječných škrupín posilňuje zubnú sklovinu a znižuje precitlivenosť zubov.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Do otvorených rán a na sliznice.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok by sa mal dať vzhľadom na spôsob použitia a aplikačnú formu používať počas tehotenstva a dojčenia. Pred použitím je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom.

Spôsob použitia: Malé množstvo zubnej pasty naneste krúživými pohybmi na zuby a dôkladne opláchnite. Odporúča sa používať 2x denne po jedle. 

Zloženie: Polydon®, Bioaktívny vápnik, Biosol, Papaín, Xylit.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie! Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

--%
Hodnotilo 0 ľudí

Zdroj: Lieky24.sk

Celkový dojem

Pridať nové hodnotenie