Splat Professional aromatherapy bioaktívna zubná pasta 100 ml

Splat Professional aromatherapy bioaktívna zubná pasta 100 ml

Výrobca:
Organic Pharmaceuticals Ltd.
Dojčiace: Nie
Tehotné: Nie
Popis lieku: 

Charakteristika: Unikátna gélová zubná pasta s esenciálnymi olejmi z palisandru brazílskeho, bergamontu a levandule. Má silné posilňujúce a antibakteriálne účinky, pomáha zachovať čerstvosť ranného dychu. Komplex prírodných enzýmov z ananásu a papáje zabraňuje tvorbe zubného povlaku počas nočného spánku a pomáha udržiavať zubnú sklovinu čistú. Táto zubná pasta se odporúča používať pred spaním. Kombinácia esenciálnych olejov, ktorá je v zubnej paste obsiahnutá, má relaxačný a dlhodobo chráni pred nežiadúcimi baktériami. Extrakt z rastliny Viola chráni ďasná. Bioaktívny vápnik posilňuje zubnú sklovinu a pomáha znižovať citlivosť zubov.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Do otvorených rán a na sliznice.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok by sa mal dať vzhľadom na spôsob použitia a aplikačnú formu používať počas tehotenstva a dojčenia. Pred použitím je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom.

Spôsob použitia: Zubnú pastu sa odporúča používať 2x denne po jedle. Potrebné množstvo zubnej pasty sa nanesie na zubnú kefku a zuby sa vyčistia. Následne je potrebné ústnu dutinu niekoľkokrát prepláchnuť čistou vodou. 

Zloženie: Bioaktívny vápnik, Polydon®, Xylit, Papaín, Bromelín, esenciálny olej z Palisandru brazílskeho, extrakt z rastliny Viola, esenciálny olej z levandule, esenciálny olej z bergamotu.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie! Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

--%
Hodnotilo 0 ľudí

Zdroj: Lieky24.sk

Celkový dojem

Pridať nové hodnotenie