Pharma Activ Vitamín K2 MK 7 + D3 Forte 100+25 tbl

Pharma Activ Vitamín K2 MK 7 + D3 Forte 100+25 tbl

Výrobca:
Pharma Activ Czech s.r.o.
Popis lieku: 

Charakteristika: Výživový doplnok obsahuje vitamín D3 (cholecalciferol), vitamín K2 (menachinón) a inulín. Vitamín D3 (cholecalciferol),ktorý prispieva k normálnemu vstrebávaniu/využitiu vápnika a fosforu. Vitamín D prispieva k normálnej hladine vápnika v krvi a normálneho stavu kostí, udržaniu normálnej činnosti svalu, stavu zubu, podporuje funkciu imunitného systému a podieľa sa na procesu delení buniek. Vitamín K2 (menachinón) prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi a udržaniu normálneho stavu kostí. Inulín je rozpustná vláknina rastlinného pôvodu. Ide o čisto prírodný uhľohydrát, ktorý sa získava extrahovaním z koreňa čakanky (Cychorium intibus).

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy.

Dávkovanie: 1 tableta 1x denne. Tabletu je potrebné zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: (v prepočte na dennú dávku - 1 tableta 300mg): Mikrokryštalická celulóza 296,89 mg Stearan horečnatý (protihrudkujúca látka)2mg, talok (plnidlo) 1mg. Aktívne zložky: Vitamín K2 MK-7 100 μg / 133%*; Vitamín D3 10 μg / 200%*   *denný referenčný príjem látok

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

--%
Hodnotilo 0 ľudí

Zdroj: Lieky24.sk

Celkový dojem

Pridať nové hodnotenie