Paranit sprej na vši a hnidy 100 ml + hrebeň a šampón 100 ml + Paranit preventívny sprej proti všiam 100 ml

Paranit sprej na vši a hnidy 100 ml + hrebeň a šampón 100 ml + Paranit preventívny sprej proti všiam 100 ml

Výrobca:
OMEGA PHARMA a.s.
Popis lieku: 

Charakteristika: Paranit sprej neobsahuje chemické insekticídy, ale kvalitnú patentovanú prírodnú receptúru, takže naň nevzniká rezistencia. Má dvojaký účinok, vši a hnidy najskôr udusí a potom dehydruje. Účinkuje už za 15min, pokožku nedráždi. Paranit šampón má tiež kondiciačný a zvláčňujíci účinok. Olej Ylang Ylang naviac pomáhá zmierniť podráždenie vlasovej pokožky. Používa sa ako následná starostlivosť po ošetrení sprejom. Súčasťou balenia je špeciálny hrebeň pre efektívne vyčesávanie mŕtvých vší a hníd.

Nepoužívajte: Pri alergi na zložky produktu. U detí do 2 rokov. Na otvorené rany, sliznice a do očí.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Použitie: Pred aplikáciou Paranit spreju dôkladne skontrolujte prítomnosť vší vo vlasoch pomocou priloženého hrebeňa. V prípade zistenia zavšivenia aplikujte Paranit sprej na suché vlasy zo vzdialenosti 10cm, a prípravok dôkladne vmasírujte (v rukaviciach) do od korienkov po končeky, najmä za ušami a v oblasti krku. Po 15min vlasy dôkladne umyte Paranit šampónom a kondicionérom a dôkladen vyčešte uhynuté vši a hnidy z mokrých vlasov. Pre zaistenie 100% účinosti postup zopakujte po 7 dňoch (aby sa usmrtili i vyliahnuté vši).

Po každom použití hrebeň dôkladne umyte.

Zloženie Paranit sprej: Hydrotreated middle destillate (petroleum), Dimeticone

Zloženie Paranit šampón a kondicionér: Aqua, Magnesium laureth sulfate, Ammonium lauryl sulphate, Cocamidopropyl betaine, Decyl glucoside, Sodium cocoyl hydrolyzed wheat protein, Sodium chloride, Dimethicone copolyol meadowfoamate, Laureth-3, Laureth-9, PEG-7, Glyceryl cocoate, Neem (melia azadirachta linn.) seed oil, Imidazolidinyl urea, Phenoxyetanol, Parfum, Hydroxypropyl guar hydroxypropyltrimonium chloride, Malaleuca alternifolia oil, Disodium EDTA, SOdium hydroxyde, Limonene, Citric acid, Cananga odorata oil, Beheneth-10, Cetyl palmitate, Dichlorbenzyl alcohol, Glyceryl stearate, Hydrogenated castor oil, PEG-120, Methyl glucose trioleate, Propylene glycol, Triethylene glycol.

Charakteristika:Paranit preventívny sprej proti všiam poskytuje účinnú prevenciu pred zavšivením v prípade pobytu v kolektíve s vysokým rizikom prenosu vší. Jednoducho sa aplikuje, príjemne vonia.

Nepoužívajte: Pri alergi na zložky produktu. U detí do 2 rokov. Na otvorené rany, sliznice a do očí.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Použitie: Prípravok sa aplikuje na vlasy veľmi jednoducho, a to jedenkrát denne vždy ráno po zvyčajnej úprave vlasov. Potom už prípravok vlasom poskytuje účinnú ochranu.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie! Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

--%
Hodnotilo 0 ľudí

Zdroj: Lieky24.sk

Celkový dojem

Pridať nové hodnotenie