Osanit bylinný zubný gél 20 g

Osanit bylinný zubný gél 20 g

Výrobca:
Agency MM Health SK s.r.o.
Dojčiace: Nie
Tehotné: Nie
Popis lieku: 

Charakteristika: Proces prerezávania prvých zúbkov dieťaťa býva sprevádzaný pocitom tlaku a podráždenia ďasien. Bylinný zubný gél má príjemne chladivý efekt, upokojuje a stará sa o podráždené ďasná počas procesu prerezávania prvých zúbkov a uľahčuje tak obdobie ich rastu. Obsahuje harmančekový olej, klinčekový olej, šalviový olej, olej z mäty piepornej a propolisovú tinktúru. Gél má príjemnú chuť, je sladený antialergickou náhradou cukru – xylitolom, preto nespôsobuje poškodenie zubnej skloviny.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Do otvorených rán a na sliznice.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok by sa mal dať vzhľadom na spôsob použitia a aplikačnú formu používať počas tehotenstva a dojčenia. Pred použitím je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom.

Spôsob použitia: Keď sa objavia prvé príznaky prirodzeného procesu prerezávania zúbkov, naneste 2 až 3 cm gélu na citlivú začervenanú oblasť ďasna a jemne vtierajte. Ak je to nutné, opakujte aplikáciu po pol hodine. Aplikácia sa môže opakovať až 3 krát za 24 hodín, najmä po jedle a pred spaním.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie! Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

--%
Hodnotilo 0 ľudí

Zdroj: Lieky24.sk

Celkový dojem

Pridať nové hodnotenie