mcePharma Colostrum stick prášok s jahodovou príchuťou 30vreciek

mcePharma Colostrum stick prášok s jahodovou príchuťou 30vreciek

Výrobca:
mcePharma s. r. o.
Popis lieku: 

Charakteristika: COLOSTRUM stick s jahodovou príchuťou, so sladidlom - výživový doplnok s obsahom kolostra a vitamínom D3 v práškovej forme rozpustnej priamo v ústach. Kolostrum (mledzivo) je „prvé mlieko“, ktoré má vďaka svojmu jedinečnému zloženiu mimoriadne blahodarné účinky. Kolostrum obsahuje vysoké množstvo imunoglobulínov – protilátok, ktoré sú súčasťou imunitného systému. Pre maximálnu podporu imunitného systému navyše obohatené o vitamín D3.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: 1 vrecúško denne sa nechá voľne rozpustiť v ústach, nie je potrebné zapíjať vodou. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: kravské kolostrum (59%), náhradné sladidlo (sorbitol), emulgátor (slnečnicový lecitín), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), prírodná aróma, vitamín D3 (cholekalciferol).

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

--%
Hodnotilo 0 ľudí

Zdroj: Lieky24.sk

Celkový dojem

Pridať nové hodnotenie