KLORANE YLANG-YLANG KIT vlasová slnečná starostlivosť 1 set

KLORANE YLANG-YLANG KIT vlasová slnečná starostlivosť 1 set

Výrobca:
Klorane
Popis lieku: 

Charakteristika: Starostlivosť pre vlasy vystavené slnku, ochrana pred soľou, pieskom, chlórom. Je vhodná pre prírodné, farbené alebo melírované vlasy vystavené slnku. Produkty s voskom YLANG-YLANG - set obsahuje:

  • Ochranný olej s voskom z Ylang-Ylang (50 ml) - obohatený o UVA a UVB filtre, je určený pre intenzívnu ochranu vlasov vystavených slnku.
  • Vyživujúci šampón s voskom z Ylang-Ylang (100 ml) - jemne umýva a zbavuje ich zvyškov slnečnej starostlivosti, soli, piesku alebo chlóru. Vyživuje a chráni vlasové vlákno pred vysušovaním spôsobeným UV žiarením.
  • Obnovujúci a vyživujúci balzam na vlasy s voskom z Ylang-Ylang (50 ml) - obohatený o vyživujúce zložky a rastlinný keratín, je vhodný pre prírodné, farbené alebo melírované vlasy.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Do otvorených rán a na sliznice.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok by sa mal dať vzhľadom na spôsob použitia a aplikačnú formu používať počas tehotenstva a dojčenia. Pred použitím je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom.

Spôsob použitia:  Olej nastriekajte na vlhké alebo suché vlasy. Aplikujte podla potreby pred, počas a po vystavení vlasov slnku. Neoplachujte. Stačí jedna aplikácia. Šampón  sa nanesie na vlhké vlasy (dobre sa napení), vmasíruje sa do pokožky hlavy a po celej dĺžke vlasov. Po chvíli sa dôkladne opláchne čistou vodou. Jedna aplikácia stačí. Balzam naneste do umytých vlhkých vlasov po celej dlžke a do končekov. Nechajte pôsobit 2 až 3 minúty. Dôkladne opláchnite.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie! Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

--%
Hodnotilo 0 ľudí

Zdroj: Lieky24.sk

Celkový dojem

Pridať nové hodnotenie