Juvamed Rozmarín lekársky - list sypaný čaj 40g

Juvamed Rozmarín lekársky - list sypaný čaj 40g

Výrobca:
JUVAMED
Dojčiace: Nie
Tehotné: Nie
Popis lieku: 

Charakteristika: Bylinný čaj Juvamed Rozmarín lekársky - list zvyšuje tvorbu tráviacich štiav, enzýmov a žlče, čo sa využíva pri nedostatočnom trávení a nedostatočnej tvorbe štiav. V tráviacom trakte pôsobí spasmolyticky-protikŕčovo. V kúpeli pôsobí tonizujúco a mierne ukľudňujúco. Ďalej droga pôsobí močopudne, čím zlepšuje metabolizmus organizmu. Odstraňuje pocit vyčerpanosti a únavy. Pôsobí harmonizujúco.

Nepoužívajte: U detí do 12 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Príprava a dávkovanie: Na prípravu záparu sa používa 1 kávová lyžička drogy na 2 dcl vody. Nechá sa vylúhovať 10 minút v prikrytej nádobe. Pije sa 2-3 krát denne. Na prípravu kúpeľa sa použijú 3 polievkové lyžice na 1 liter vody, ten sa vyleje do vane napustenej vodou. Kúpeľ má trvať 15 minút.Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: List rozmarínu obsahuje silicu, flavonoidy, alkaloidy, triesloviny, organické kyseliny, saponíny.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

--%
Hodnotilo 0 ľudí

Zdroj: Lieky24.sk

Celkový dojem

Pridať nové hodnotenie