Jamieson Body GUARD 60 tbl

Jamieson Body GUARD 60 tbl

Výrobca:
Jamieson
Popis lieku: 

Charakteristika: Boswelia, kurkuma a zázvor podporujú normálny stav kĺbov a kostí a zaisťujú reguláciu zápalových reakcií. Kurkuma prispieva k normálnej činnosti kardiovaskulárneho systému. Zázvor podporuje optimálny svalový tonus, vitalitu, energiu a pomáha proti únave.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy. Pacienti so žlčovými kameňmi, pri obštrukciách žlčovodu, žalúdočných vredoch alebo nadmernej tvorbe žalúdočnej kyseliny by sa mali o užívaní doplnku poradiť s lekárom. Pri zhoršujúcich sa alebo pretrvávajúcich ťažkostiach sa poraďte s lekárom. 

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: dospelí – 2 tablety denne. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: Každá tableta obsahuje:
Meriva® (Curcumin Phytosome®) ... 500 mg
(Curcuma longa L., podzemok/komplex sójový lecitín)
Boswelia (Boswellia serrata, rastlina) ... 10 mg
Zázvor (Zingiber officinal, podzemok) ... 10 mg
Ďalej obsahuje: celulóza, fosforečnan vápenatý, rastlinný stearan horečnatý, modifikovaná celulózová guma, kremičitan vápenatý, rozpustná celulóza, karnaubský vosk.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

100%
Hodnotilo 1 ľudí

Zdroj: Lieky24.sk

Celkový dojem

Pridať nové hodnotenie

Obrázok používateľa Oľga Hudecová

Oľga Hudecová

13. 4. 2021

Malý zázrak

Užívam už roky. Maximálna spokojnosť.