Herpík Super + 7% 5ML

Herpík Super + 7% 5ML

Výrobca:
GLOBCOM a.s.
Popis lieku: 

Charakteristika: Herpík Super + 7% je určený na ošetrovanie herpesov, áft, rán neznámej etiológie alebo praskliniek v kútikoch úst. Vyššia koncentrácia účnných látok poskytuje vyšší „komfort“ a rýchlejší nástup odstránenia prejavov herpesu a obnovenia štruktúry kože alebo sliznice.
Aplikuje sa pri už mokvajúcich alebo až zahnisaných plochách. Výsledkom je relatívne skrátený čas obnovy pokožky. Tak ako pri aplikácii vyššie uvedených koncentrácií, vytvorí sa postupne tmavnúca krusta, ktorá v krátkom čase odpadne a na ošetrenom mieste nevznikne jazva.

Nepoužívajte: U detí do 18 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Do otvorených rán a na sliznice.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok by sa mal dať vzhľadom na spôsob použitia a aplikačnú formu používať počas tehotenstva a dojčenia. Pred použitím je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom.

Spôsob použitia: Prípravok sa obvykle odporúča používať 4-5x denne. Postihnuté miesto sa má umyť mydlom (odmastiť) a dôkladne osušiť. Malý vatový tampónik veľkosti postihnutia pokožky sa má navlhčiť roztokom , priložiť na kožu a pridržať prstom po dobu približne 10 minút, aby mohol roztok penetrovať. Ak je už vytvorená rana, celý proces je treba opakovať až do úplného stmavnutia krusty.

Zloženie: ethanol 96%, extr. A. sativi

Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

--%
Hodnotilo 0 ľudí

Zdroj: Lieky24.sk

Celkový dojem

Pridať nové hodnotenie