GeloSitin nosový olej 15 ml

GeloSitin nosový olej 15 ml

Výrobca:
Medindex, spol. s r.o.
Popis lieku: 

Charakteristika: Nosový olej - starostlivosť o nos sa používa na fyzikálnu liečbu a zvlhčenie suchej alebo poškodenej nosovej sliznice, napr. pri pôsobení suchého vzduchu (klimatizácie, kúrenia), pri nadmernom používaní dekongescenčných sprejov, alebo v prípade suchej nádchy s alebo bez zaschnutého hlienu a šušňov v nosovej dutine alebo na vnútornom povrchu nosových stien.

Nepoužívajte: Pri alergii na zložky produktu. V rozpore s návodom na použitie. Deti do 3 rokov.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom.

Spôsob použitia: Pred prvým použitím sa priskrutkuje priložený dávkovač/pumpička na sklenenú fľaštičku. Najprv sa odstráni skrutkovací uzáver z fľaštičky a vloží sa dávkovač s trubičkou do fľaštičky, pevne sa priskrutkuje. Odstráni sa zelený ochranný kryt a vždy sa drží fľaštička vo vertikálnej polohe, inak by dávkovač/pumpička nefungovala správne.
Dôležité: pred prvým použitím a po dlhšej dobe nepoužívania sa niekoľkokrát intenzívne stlačí dávkovač, až kým sa neobjaví prvá dávka/ vstrek, vyhnúť sa očiam.
Podľa potreby sa aplikuje niekoľkokrát denne, vstrekne sa 1 – 2 dávky prípravku do každej nosovej diery .

Zloženie: rafinovaný sezamový olej, dicaprylyl karbonát, pomarančový olej, citrónový olej, mix antioxidantov (prírodné extrakty s vysokým obsahom vitamínu E, kyselinu palmitoyl askorbovou, kyselinu askorbovou, kyselinu citrónovú, etanol, rastlinný olej).

Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

--%
Hodnotilo 0 ľudí

Zdroj: Lieky24.sk

Celkový dojem

Pridať nové hodnotenie