Fine6 olej na hemoroidy 50 ml

Fine6 olej na hemoroidy 50 ml

Zatriedenie:
Zdravotnícka pomôcka
Výrobca:
Fine 6
Vekové obmedzenie:
Deti od 3 rokov
Dojčiace: Po konzultácií s lekárom
Tehotné: Po konzultácii s lekárom
Popis lieku: 

Charakteristika: Prípravok je výnimočný vďaka svojej kombinácii hojivých zložiek a schopnosti dostať sa do hĺbky postihnutých tkanív. Obsahuje vysoko účinný pagaštan konský, ktorý má regeneračné a sťahujúce účinky a pomáha posilňovať cievnu stenu. Ďalej obsahuje extrakt z rumančeka kamilkového, ktorý má hydratačný a chladivý účinok a pôsobí proti zápalu. Prírodné oleje zmierňujú svrbenie, pôsobia upokojujúco a uľahčujú od bolesti pri stolici. Účinok sa prejaví už po niekoľkých dňoch aplikácie roztoku na postihnuté miesto. Prípravok uľaví rýchlo od bolesti, svrbenia a pravidelným používaním dôjde k úplnému odstráneniu hemoroidov. Prípravok má príjemný chladivý účinok, k pokožke je veľmi šetrný, nemastí ju a ani nedráždi. Prípravok zjemňuje suchú a popraskanú kožu a zmäkčuje drsnú pokožku.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Do otvorených rán a na sliznice.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Použitie: Naneste primerané množstvo prípravku (1-2x denne) na postihnuté miesto v okolí konečníka a jemne vymasírujte. 

Zloženie: azulene, linalool, parfum, isopropyl miristate, hydrolyzed chestnut extract, ethyl formate, geraniol, citral, menthol, aquaalpha-isomethyl ionone, ethyl acetate, citronellol, eugenol, paraffinum liquidum, d-limonene, alcohol denat. 60%, coumarin, butylphenyl methylprorional, benzyl benzoate,  cinnamal, hydroxycitronellal.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie! Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

--%
Hodnotilo 0 ľudí

Zdroj: Lieky24.sk

Celkový dojem

Pridať nové hodnotenie