Edenpharma Ostropestrec Mariánsky 100% Plod 150g

Edenpharma Ostropestrec Mariánsky 100% Plod 150g

Výrobca:
EdenPharma
Dojčiace: Nie
Tehotné: Nie
Popis lieku: 

Charakteristika: Granulovaná forma zaisťuje rýchle vstrebávanie účinných látok. Jedná sa o špeciálne šľachtenú odrodu Pestreca mariánskeho s vysokým obsahom silymarínu. Výrobok má nulovú koncentráciu mykotoxínov. Obsahuje kyselinu linolovú zo skupiny omega-6 mastných kyselín, fytosterolya a fosfolipidy. Užitočný pre udržanie fyziologickej čiastočnej funkcie.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: 1x denne 7g granulovaného plodu (10ml v priloženej odmerke, alebo malú kávovú lyžičku) - tzn. cca 60 mg flavonolignanov. Dávku možno tiež rozdeliť do dvoch dávok na deň. Prípravok je možné podávať samostatne, v jogurte, musli, alebo ako súčasť jedla. Granulovaný plod je tiež možné primiešavať do cesta na prípravu pečiva a ďalších jedál teplej kuchyne typu pyré, kaši a pod. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: 100% plod pestreca mariánskeho (Silybum marianum, Fructuscardui mariae). Neobsahuje alergény, bez konzervačných látok, antioxidantov a farbív.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

--%
Hodnotilo 0 ľudí

Zdroj: Lieky24.sk

Celkový dojem

Pridať nové hodnotenie