Catopharm RodiCare basic 1000 g

Catopharm RodiCare basic 1000 g

Výrobca:
Catopharm spol. s.r.o.
Popis lieku: 

Charakteristika: Najčastejšou príčinou zažívacích porúch u morčiat a králikov sú chyby v kŕmení. Nedostatočný príjem vlákniny je dôvodom nedostatočnej abrázie zubov a dysbióza spôsobujúca hnačky, zápchy a tympaniu. Navyše, strava je ochudobnená o divoko rastúce byliny, ktoré stimulujú trávenie prirodzeným spôsobom. RodiCare® basic je granulované krmivo špeciálne prispôsobené pre morčatá a králiky. Má vysokú koncetráciu vlákniny, ktorá zabezpečuje dobré trávenie, zubnú abráziu a je základným zdrojom živín pre črevnú mikroflóru. RodiCare basic obsahuje všetky vitamíny a minerálne prvky. Má vysoký obsah vitamínu C, čím zabezpečuje jeho dostatok pre morčatá, ktoré neprijímajú čerstvú stravu.

Nepoužívajte: Pri alergii na zložky produktu.

Gravidita a laktácia: Pred podaním sa poraďte s veterinárnym lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: Pred použitím alebo o predĺžení doby použitia sa poraďte s veterinárnym lekárom. Dávka sa môže líšiť v závislosti od druhu zvieraťa, váhy, veku a zdravotného stavu. Presnú dávku by mal určiť veterinárny lekár. Možno podávať dlhodobo ako doplnok k senu a čerstvej potrave. Odporúčaná dĺžka podávania: Aspoň 20 - 30 dní. Dodržujte doporučené dávkovanie! Odporúčané dávkovanie:

Morča: Dospelé zviera: cca. 30 g / deň (1 ½ odmerky)

Trpasličí králik: Dospelé zviera: cca. 50 g / deň (2 ½ odmerky)

Zloženie: Ľanové semená - múčka 20,6%, ovsené otruby 20%, trávna múčka 20%, jablčné výlisky sušené 14%, slnečnicová múčka 6%jačmeň 5%, , repná melasa 4%, lignocelulóza (drevo ihličnanov) 2,5%, petržlen 2%, ananásový prášok 1%, mäta 1%, rasca 1%, sladká paprika, červená 1%, chlorid sodný 0,7%, senovka grécka semienka 0,5%, koreň sladkého drievka 0,5%, kurkuma 0,5%; puškvorec koreň 0,5%, sušené kvety harmanček a 0,5%, fenikel 0,5%.

Upozornenie: Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

--%
Hodnotilo 0 ľudí

Zdroj: Lieky24.sk

Celkový dojem

Pridať nové hodnotenie