Catopharm RodiCare Appetit 15 ml

Catopharm RodiCare Appetit 15 ml

Výrobca:
Catopharm spol. s.r.o.
Popis lieku: 

Charakteristika: S puškvorcom a zázvorom U morčiat, králikov a drobných hlodavcov je vážnym problémom nechutenstvo. Vzhľadom na ich rýchly metabolizmus môže dôjsť k energetickému deficitu, čo by mohlo mať nepriaznivý vplyv na zdravotný stav pečene. Navyše u morčiat a králikov pri nedostatočnom príjme potravy dochádza k poruchám trávenia s vážnymi následkami. Preto nechutenstvo by ste mali vždy konzultovať s veterinárnym lekárom. RodiCare® Appetit obohacuje krmivo o zázvor, puškvorec, horec a palinu, rovnako ako o chutné arómy (piepor čierny - extrakt a zázvor - extrakt) povzbudzujú k chuti k jedlu.

Nepoužívajte: Pri alergii na zložky produktu.

Gravidita a laktácia: Pred podaním sa poraďte s veterinárnym lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: Pred použitím alebo o predĺžení doby použitia sa poraďte s veterinárnym lekárom. Aplikujte s krmivom alebo priamo do papule. Odporúčaná dĺžka podávania: 2 - 5 dní. Počas celej doby podávania prípravku by zviera malo mať k dispozícii čerstvú vodu a seno. Pred použitím pretrepať. Dodržujte doporučené dávkovanie! 

Dávkovanie závisí od živej hmotnosti:

Myši, škrečky 1 - 3 x denne 0,05 ml

Pieskomil, potkan 1 - 3 x denne 0,1 ml

Morča, trpasličí králik 1 - 3 x denne 0,2 - 0,3 ml

Králik 1 - 3 x denne 0,4 - 0,6 ml

Zloženie: Dextróza 15%, koreň puškovorca 1,1%, zázvor 0,5%, koreň horca 0,5%, palina pravá 0,4%

Upozornenie: Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

--%
Hodnotilo 0 ľudí

Zdroj: Lieky24.sk

Celkový dojem

Pridať nové hodnotenie