Barnys Inocell forte 2x60 tabliet

Barnys Inocell forte 2x60 tabliet

Výrobca:
Barny´s
Popis lieku: 

Charakteristika: Inozitol a IP6 sa prirodzene nachádzajú v obilninách (ryža, kukurica), strukovinách, orechoch a semenách.

  • Minerálne látky vápnik a horčík prispievajú k normálnej syntéze bielkovín, zohrávajú úlohu v procese delenia a špecializácie buniek pri užívaní 4 tabletiek za deň.
  • Vitamín C so selénom prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému a k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Na tento preparát upozornila svet 7. medzinárodná konferencia proti rakovine na Korfu, konaná v dňoch 24. – 30. 10. 2004, ktorej sa zúčastnilo cca 3.000 onkológov a prednášalo 40 popredných svetových odborníkov. Tu bol Inocell predstavený ako veľmi účinná strategická zbraň pre ochranu zdravia. Viac info http://ar.iiarjournals.org/content/24/5D_Suppl/3393.full.pdf

Nepoužívajte: Ako náhradu pestrej stravy. U detí do 6 rokov. Pri alergii na zložky produktu.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace matky.

Dávkovanie: Dospelí užívajú 2 tabletky 1x za deň, pri problémoch 2 tabletky 2x za deň, vždy na lačno (cca 30 minút pred jedlom). Deti od 6 rokov užívajú polovičnú dávku.Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Zloženie v 1cps: zmes Inocell (inozitol, IP6, ióny Ca a Mg) 500 mg [z toho Ca 50 mg (6,25% ODD) a Mg 15 mg (4% ODD)], Vitamín C (L-askorban vápenatý) 20 mg, Selén (z inaktivovaného droždia) 14 μg, objemové činidlo - mikrokryštalická celulóza, stabilizátor - uhličitan vápenatý, objemové činidlo – sieťovaná sodná soľ karboxymetylcelulózy, leštiaca látka (mastná kyselina) - kyselina steárová, emulgátor - stearan horečnatý, protihrudkujúca látka - oxid kremičitý.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl.

--%
Hodnotilo 0 ľudí

Zdroj: Lieky24.sk

Celkový dojem

Pridať nové hodnotenie