Astina Kilostop probio 14 cps

Astina Kilostop probio 14 cps

Výrobca:
Astina Pharm a.s.
Popis lieku: 

Charakteristika: Astina Kilostop probio - probiotiká pri chudnutí a udržiavaní hmotnosti. Chudnutie a udržiavanie hmotnosti patrí medzi ľudské aktivity smerujúce k získaniu a udržaniu ideálnej hmotnosti, ktorá súvisí s celkovým zdravotným stavom. Tieto aktivity zahŕňajú najčastejšie pohyb, zmeny v spôsobe stravovania, užívania výživových doplnkov a ďalšie opatrenia týkajúce sa zmien životného štýlu (relaxácia, spánok, odstránenie stresu, pravidelnosť v aktivitách, rešpektovanie biorytmov). Je známe, že obézni ľudia majú inú skladbu črevnej mikroflóry než ľudia štíhli. Pri zmenách pohybového režimu, prostredia a stravovania musíme počítať s tým, že sa môže meniť aj naša črevná mikroflóra.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: 1 kapsula 1x denne pri jedle. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: inulín (vláknina) , Lactobacillus gasseri (živé bakteriálne kultúry) , Lactobacillus plantarum (živé bakteriálne kultúry) , Lactobacillus rhamnosus (živé bakteriálne kultúry)

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

--%
Hodnotilo 0 ľudí

Zdroj: Lieky24.sk

Celkový dojem

Pridať nové hodnotenie